Filmy a rozprávky

Život je cesta, nie cieľ. Tak si ju užite...

Strašidelný dom

Nový příspěvek

Originální název:
Haunted Mansion
Motto:
Dokáže prodat každou nemovitost, ale tentokrát mu straší ve věži. Kdo vstoupí, zemře. Smíchy.
Typ filmu:
Fantasy, Horor, Komedie, Rodinný, Thriller
Rok výroby:
2003
Režie:
Rob Minkoff
Hrají:
Eddie Murphy, Terence Stamp, Nathaniel Parker, Marsha Thomason, Jennifer Tilly, Dina Spybey, Jeremy Howard, Deep Roy, Wallace Shawn, Marc John Jefferies, Aree Davis, Jim Doughan, Rachael Harris, Steve Hytner, Heather Juergensen, Clayton Martinez, Bridget Brno, Gregg London, Zach Minkoff, Shelby Grimm, Harry J. Campbell, William T. Lewis, Tim Reeder, Bob Hartley, Cat Eberwine, Jeremy Gilbreath, Martin Klebba, Dorian Martin, Michael McAdam, Derek Mears
Popis:
Obchodníka s nemovitostmi Jima Everse (EDDIE MURPHY) a jeho ženu Saru jedné noci probudí telefonát od majitele luxusní vily Edwarda Graceyho, který chce své sídlo prodat. Jim se Sarou cítí, že se přiblížil nejlepší obchod v jejich kariéře, a spolu se svými dětmi se ihned vydávají na návštěvu odlehlého domu.

Rodinu však ve staré vile uvězní prudká bouře, která je nechá napospas výstřednímu Graceymu, jeho tajemnému sluhovi Ramsleymu a celé řadě dalších velmi zvláštních obyvatel domu. Jim se Graceyho duchařským historkám o strašidlech nejprve vysmívá – ale jen do chvíle, kdy odkryje tajemství vily a zjistí, že jeho ženu Saru pojí se strašidelnou minulostí domu nečekané souvislosti.
zdroj:osobnosti.cz
Žádné komentáře